Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
Код на производ:
(PW-122-ENJOY)
ACTION

ACTION ROLER

Претходна цена
1.990,00 ДЕН
Моментална Цена
1.990,00 ДЕН
Цена со попуст
1.493,00 ДЕН
Заштеда: 497,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2730 *
  • 3134 *
  • 3538 *
  • 3942 *
  • 4346 *
  • 4750 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Сезона 201
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Сезона 201
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ролери PW-153B-DUO
2.243,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ролери PW-126B-NEW
2.243,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.990,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ролери PW-153B-MAX
1.868,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.490,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""