Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE VINTAGE SHAKER00 YELLOW/CLEAR -
Код на производ:
(763042-26)
LONSDALE

LONSDALE VINTAGE SHAKER00 YELLOW/CLEAR -

Претходна цена
490,00 ДЕН
Моментална Цена
490,00 ДЕН
Цена со попуст
245,00 ДЕН
Заштеда: 245,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шише за вода
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""