Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Y NJR NK BKPK - SU20
Код на производ:
(CN6969-010)
NIKE

Y NJR NK BKPK - SU20

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 33 cm x 43 cm x 18 cm Подетално
Димензии: 33 cm x 43 cm x 18 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Димензии: 33 cm x 43 cm x 18 cm
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU1627-010
Димензии: 33 cm x 43 cm x 18 cm
1.343 ДЕН
Заштеда 25%
1.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""