Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEO MINIMUS W/SLEEVE
NEO MINIMUS W/SLEEVE
NEO MINIMUS W/SLEEVE
NEO MINIMUS W/SLEEVE
Код на производ:
(21035U-JC6)
UMBRO

NEO MINIMUS W/SLEEVE

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
514 ДЕН
Заштеда: 276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S *
 • MD *
 • M *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""