Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
ACTION ROLER
Код на производ:
(PW-117C-SPORT-BL)
ACTION

ACTION ROLER

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.554 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • 2629 *
  • 3033 *
  • 3437 *
  • 3538 *
  • 3841 *
  • 3942 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ролери
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Бренд ACTION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-153B-BPT
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""