Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DIVA 5.0 BEL 24
Код на производ:
(23544)
MAX

DIVA 5.0 BEL 24"

Претходна цена
7.790,00 ДЕН
Моментална Цена
7.789,99 ДЕН
Моментална Цена
7.790,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Сезона CARRYOVER
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Сезона CARRYOVER
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""