Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PRINCES 18
Код на производ:
(25065)
MAX

PRINCES 18" 6.0

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Бренд MAX
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Бренд MAX
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""