Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RANER 5.0 NIKEL 29
Код на производ:
(23567)
MAX

RANER 5.0 NIKEL 29" SO DISKOVI

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Велосипед
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""