Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NICOLA
Код на производ:
(10263)
MAX

NICOLA

Претходна цена
799,00 ДЕН
Моментална Цена
799,00 ДЕН
Моментална Цена
799,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Сезона CARRYOVER
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Сезона CARRYOVER
Бренд MAX
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""