Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELIBAS BEIGE
Код на производ:
(10261)
MAX

ELIBAS BEIGE

Претходна цена
2.500,00 ДЕН
Моментална Цена
2.500,00 ДЕН
Моментална Цена
2.500,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Сезона CARRYOVER
Бренд MAX
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Велосипедизам
Сезона CARRYOVER
Бренд MAX
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""