Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK GK MATCH-FA19
NK GK MATCH-FA19
NK GK MATCH-FA19
NK GK MATCH-FA19
Код на производ:
(GS3882-644)
NIKE

NK GK MATCH-FA19

Претходна цена
1.390,00 ДЕН
Моментална Цена
1.390,00 ДЕН
Цена со попуст
1.112,00 ДЕН
Заштеда: 278,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6X *
  • 3 *
  • 4 *
  • 5 *
  • 6 *
  • 7 *
  • 8 *
  • 9 *
  • 10 *
  • 11 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Голмански ракавици
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""