Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NK PHANTOM VSN
NK PHANTOM VSN
NK PHANTOM VSN
NK PHANTOM VSN
Код на производ:
(SC3984-644)
NIKE

NK PHANTOM VSN

Претходна цена
1.490,00 ДЕН
Моментална Цена
1.490,00 ДЕН
Цена со попуст
1.192,00 ДЕН
Заштеда: 298,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6X *
  • 3 *
  • 4 *
  • 5 *
  • 6 *
  • 7 *
  • 8 *
  • 9 *
  • 10 *
  • 11 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Топка SC3807-644
1.112,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3974-644
1.112,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка SC3622-100
3.192,00 ДЕН
Заштеда 20%
3.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""