Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
W NK RADIATE TOTE - AOP SP20
Код на производ:
(BA6187-010)
NIKE

W NK RADIATE TOTE - AOP SP20

Претходна цена
2.690,00 ДЕН
Моментална Цена
2.690,00 ДЕН
Цена со попуст
2.152,00 ДЕН
Заштеда: 538,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби BA6188-010
2.392,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""