Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JUMPMAN OS CLASSIC SET
Код на производ:
(557108-000)
NIKE

JDB JUMPMAN OS CLASSIC SET

Претходна цена
1.890,00 ДЕН
Моментална Цена
1.889,99 ДЕН
Цена со попуст
1.512,00 ДЕН
Заштеда: 378,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 0-3M *
  • 3M *
  • 0-6M *
  • 18M *
  • 24M *
  • 6M *
  • 9M *
  • 12M *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 66G315-U10
1.352,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 66G071-U1A
1.883,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 76E004-042
1.883,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""