Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKG SWOOSHDOT TUNIC LEGGIN SET
NKG SWOOSHDOT TUNIC LEGGIN SET
NKG SWOOSHDOT TUNIC LEGGIN SET
NKG SWOOSHDOT TUNIC LEGGIN SET
Код на производ:
(16G256-G2W)
NIKE

NKG SWOOSHDOT TUNIC LEGGIN SET

Претходна цена
1.890,00 ДЕН
Моментална Цена
1.889,99 ДЕН
Цена со попуст
1.134,00 ДЕН
Заштеда: 756,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 0-3M *
  • 3M *
  • 0-6M *
  • 18M *
  • 24M *
  • 6M *
  • 9M *
  • 12M *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Kids
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 26G256-G2W
1.323,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.889,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 26G173-A8F
1.352,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""