Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BTS BOYS BACKPACK
BTS BOYS BACKPACK
BTS BOYS BACKPACK
BTS BOYS BACKPACK
CHAMPION

BTS BOYS BACKPACK

Код на производ: CHRH193830-2192
890,00 ДЕН
890,00 ДЕН
712,00 ДЕН
Заштеда: 178,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • ONE *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193830-351
712,00 ДЕН
Заштеда 20%
890,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""