Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FINALE 19 CPT
FINALE 19 CPT
FINALE 19 CPT
FINALE 19 CPT
Код на производ:
(DY2553)
ADIDAS

FINALE 19 CPT

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3 *
  • 4 *
  • 5 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка DY2548
1.227,00 ДЕН
Заштеда 35%
1.888,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""