Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LUCIE
LUCIE
LUCIE
LUCIE
ELLESSE

LUCIE

Код на производ: ELET193213-01
2.490,00 ДЕН
2.490,00 ДЕН
1.992,00 ДЕН
Заштеда: 498,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 1 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193215-50
1.992,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193213-30
1.992,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193206-42
1.752,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.190,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""