Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LORA
LORA
LORA
LORA
Код на производ:
(ELET193216-12)
ELLESSE

LORA

Претходна цена
2.190,00 ДЕН
Моментална Цена
2.190,00 ДЕН
Цена со попуст
1.314,00 ДЕН
Заштеда: 876,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • CHLD *
  • YTH *
  • INF *
  • 1 *
  • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""