Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LIN CLAS BP DAY
Код на производ:
(ED0289)
ADIDAS

LIN CLAS BP DAY

Претходна цена
1.188,00 ДЕН
Моментална Цена
1.188,00 ДЕН
Цена со попуст
832,00 ДЕН
Заштеда: 356,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OG *
  • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ED0292
Димензии: 46 cm x 28 cm x 16 cm
832,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.188,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DT2626
Димензии: 46 cm x 28 cm x 15 cm
1.042,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.488,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DT8633
Димензии: 46 cm x 28 cm x 16 cm
832,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.188,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""