Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19
Код на производ:
(BA6032-610)
NIKE

Y NK ELMNTL BKPK - GFX FA19

Претходна цена
1.890,00 ДЕН
Моментална Цена
1.889,99 ДЕН
Цена со попуст
1.323,00 ДЕН
Заштеда: 567,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFT *
  • MISC *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm
Подетално
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA5928-010
1.183,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA5928-367
Димензии: 38 cm x 28 cm x 13 cm
1.183,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5995-610
930,00 ДЕН
Заштеда 45%
1.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""