за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
932 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DJ7929-301
Женски патики за трчање
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC4068-601
Женски патики
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR2670-001
Женски патики за трчање
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DM0821-301
Женски патики за трчање
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC0765-570
Патики за фудбал за возрасни
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW3421-005
Женски патики за трчање
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски патики
6.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ0855-600
Женски патики
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.