за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
outdoor
vozrasni
50 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
12.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027211010
Женски outdoor патики
6.312 ДЕН
Заштеда 20%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски outdoor патики
7.385 ДЕН
Заштеда 15%
8.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
5.990 ДЕН
Заштеда 20%
7.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.510 ДЕН
Заштеда 20%
9.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
5.510 ДЕН
Заштеда 20%
6.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.430 ДЕН
Заштеда 20%
9.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.030 ДЕН
Заштеда 20%
8.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A52R366U1
Женски outdoor патики
9.257 ДЕН
Заштеда 15%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
9.597 ДЕН
Заштеда 15%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4T2X86H1
Женски outdoor патики
9.002 ДЕН
Заштеда 15%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
5.590 ДЕН
Заштеда 20%
6.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
11.270 ДЕН
Заштеда 20%
14.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.990 ДЕН
Заштеда 20%
9.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.510 ДЕН
Заштеда 20%
9.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски outdoor патики
6.550 ДЕН
Заштеда 20%
8.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
5.260 ДЕН
Заштеда 15%
6.188 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.