за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
unisex
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
trening
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
24 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026436-401
7.982 ДЕН
Заштеда 15%
9.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски патики
3.390 ДЕН
Заштеда 15%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски патики
3.645 ДЕН
Заштеда 15%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Детски патики
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
1.830 ДЕН
Заштеда 20%
2.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.252 ДЕН
Заштеда 30%
1.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.775 ДЕН
Заштеда 15%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски патики
1.520 ДЕН
Заштеда 15%
1.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Детски патики
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.573 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.393 ДЕН
Заштеда 40%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски чизми
4.070 ДЕН
Заштеда 15%
4.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски патики
3.270 ДЕН
Заштеда 20%
4.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
3.900 ДЕН
Заштеда 15%
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
2.880 ДЕН
Заштеда 15%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски чизми
4.155 ДЕН
Заштеда 15%
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Детски чизми
4.155 ДЕН
Заштеда 15%
4.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски чизми
3.305 ДЕН
Заштеда 15%
3.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
3.050 ДЕН
Заштеда 15%
3.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
3.390 ДЕН
Заштеда 15%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
2.880 ДЕН
Заштеда 15%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детски чизми
3.390 ДЕН
Заштеда 15%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.