за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
maski
unisex
skechers
vozrasni
19 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232450-NVY
Машки патики
5.092 ДЕН
Заштеда 15%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232257-WGY
Машки патики
5.092 ДЕН
Заштеда 15%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232636-BKRD
Машки патики
5.092 ДЕН
Заштеда 15%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232257-BKRD
Машки патики
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232634-GYNV
Машки патики
5.092 ДЕН
Заштеда 15%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232591-GYBK
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики
3.647 ДЕН
Заштеда 15%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232591-NVBK
Машки патики
3.647 ДЕН
Заштеда 15%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 237308-CAMO
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки патики
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232290-NVY
Машки патики
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 52458-NVY
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки патики
4.497 ДЕН
Заштеда 15%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232290-BBK
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.