за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-devojcinja
bebe
48 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302698N-PKMT
Детски патики
2.542 ДЕН
Заштеда 15%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски патики
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302691N-PKLV
Детски патики
2.967 ДЕН
Заштеда 15%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики BQ5453-405
Детски патики
2.372 ДЕН
Заштеда 15%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски патики
1.775 ДЕН
Заштеда 15%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.030 ДЕН
Заштеда 15%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32793-PS013
Детски патики
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.030 ДЕН
Заштеда 15%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32794-VS007
Детски патики
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302691N-LVHP
Детски патики
2.542 ДЕН
Заштеда 15%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Детски патики
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
2.455 ДЕН
Заштеда 15%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32708-WW001
Детски патики
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32694-VS022
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детски патики
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики за тенис
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Детски патики
1.775 ДЕН
Заштеда 15%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302681N-PRMT
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
2.882 ДЕН
Заштеда 15%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DJ6039-600
Детски патики
2.287 ДЕН
Заштеда 15%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Vision Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Vision Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тенис, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Vision.