за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
Код на производ: CM997HLP
NEW BALANCE

NEW BALANCE 997H

Код на производ: CM997HLP
NEW BALANCE 997H се машки lifestyle патики кои веднаш ќе ве издвојат од толпата. Смела, редизајнирана lifestyle патика од 90-тите, NB 997H го слави наследството што ги надминува главните трендови. Оваа разновидна патика има горен дел од антилопа и мрежа за дополнителна удобност и издржливост. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Лесни EVA перничиња во средниот ѓон Горен дел од антилопа и мрежа Технологија за среден ѓон ENCAP Прилагодливи врвки.
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NEW BALANCE 997H се машки lifestyle патики кои веднаш ќе ве издвојат од толпата. Смела, редизајнирана lifestyle патика од 90-тите, NB 997H го слави наследството што ги надминува главните трендови. Оваа разновидна патика има горен дел од антилопа и мрежа за дополнителна удобност и издржливост.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Лесни EVA перничиња во средниот ѓон
 • Горен дел од антилопа и мрежа
 • Технологија за среден ѓон ENCAP
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BB480LBA
  5.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CM997HLQ
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327MS
  5.618 ДЕН
  Заштеда 25%
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE 997H
  Патики
  NEW BALANCE 997H