за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 800
NEW BALANCE 800
NEW BALANCE 800
NEW BALANCE 800
NEW BALANCE 800
NEW BALANCE 800
NEW BALANCE 800
NEW BALANCE 800
Код на производ: GT800TG3
NEW BALANCE

NEW BALANCE 800

Код на производ: GT800TG3
NEW BALANCE 800 се детски унисекс полудлабоки патики за активни деца. Дизајнирани за активни деца кои не дозволуваат времето да ги запре, NEW BALANCE 800T Bungee Lace со ремчето на горниот дел помага малите стапала да останат суви и заштитени од временските непогоди. Совршени за авантури на отворено, овие издржливи полудлабоки патики со среден профил се направени со водоотпорен кожен горен дел и ултра-цврст ѓон, кој обезбедува импресивно влечење на различни површини. Овие детски патики се опремени со среден ѓон DynaSoft за лесно амортизирање и прилагодлив леплив јазик, со врвен ремен, кој обезбедува безбедност и лесно се прилагодува. Спецификација: Lifestyle патики за деца Полудлабок профил Среден ѓон DynaSoft Водоотпорен горен дел Прилагодливо затворање.
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NEW BALANCE 800 се детски унисекс полудлабоки патики за активни деца. Дизајнирани за активни деца кои не дозволуваат времето да ги запре, NEW BALANCE 800T Bungee Lace со ремчето на горниот дел помага малите стапала да останат суви и заштитени од временските непогоди. Совршени за авантури на отворено, овие издржливи полудлабоки патики со среден профил се направени со водоотпорен кожен горен дел и ултра-цврст ѓон, кој обезбедува импресивно влечење на различни површини. Овие детски патики се опремени со среден ѓон DynaSoft за лесно амортизирање и прилагодлив леплив јазик, со врвен ремен, кој обезбедува безбедност и лесно се прилагодува.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за деца
 • Полудлабок профил
 • Среден ѓон DynaSoft
 • Водоотпорен горен дел
 • Прилагодливо затворање

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GC574HGB
  3.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GC574HBG
  3.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GT800TB3
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE 800
  Патики
  NEW BALANCE 800