за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
Код на производ: DH0223-600
NIKE

NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL

Код на производ: DH0223-600
4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB4496-002
10.957 ДЕН
Заштеда 15%
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ1470-002
5.857 ДЕН
Заштеда 15%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4741-100
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL
Патики
NIKE NIKE W NIKE ICON CLASSIC SANDAL