за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Код на производ: U574KGN
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Код на производ: U574KGN
Сите велат дека унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE 574 се патиките на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби нашата најневеројатна легенда. Дизајнирана е како сигурна патика кој може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, недооценена разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн на пат/оф-пат, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите. Спецификација: Унисекс lifestyle патики Плиток профил Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон ENCAP - перниче за среден ѓон Мрежест горен дел / кожа антилопа.
6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
5.032 ДЕН
Заштеда: 1.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Сите велат дека унисекс lifestyle патиките NEW BALANCE 574 се патиките на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби нашата најневеројатна легенда. Дизајнирана е како сигурна патика кој може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, недооценена разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн на пат/оф-пат, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • ENCAP - перниче за среден ѓон
 • Мрежест горен дел / кожа антилопа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327LG
  5.618 ДЕН
  Заштеда 25%
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U574KBG
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U574HMG
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE 574
  Патики
  NEW BALANCE 574