за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Oneonta NN Sandal
NIKE Oneonta NN Sandal
NIKE Oneonta NN Sandal
NIKE Oneonta NN Sandal
NIKE Oneonta NN Sandal
NIKE Oneonta NN Sandal
NIKE Oneonta NN Sandal
NIKE Oneonta NN Sandal
Код на производ: FB1948-201
NIKE

NIKE Oneonta NN Sandal

Код на производ: FB1948-201
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
2.994 ДЕН
Заштеда: 1.996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 9 42.5 27
  • 10 44 28
  • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
NIKE Oneonta NN Sandal
Сандали
NIKE Oneonta NN Sandal