за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
Код на производ: GS327MG
NEW BALANCE

NEW BALANCE 327

Код на производ: GS327MG
NEW BALANCE 327 патиките за девојчиња совршено го подготвуваат стапалото за раст. Тие се моделирани по модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Со аголна, испробана и докажана преголема силуета на предниот ѓон, асиметрично поставена буква „N“ и заоблен ѓон, New Balance 327 обезбедува префинет редизајн и максимална удобност. Банџи врвките обезбедуваат удобност за стапалата кои сè уште растат. Спецификација: Патики за девојки Плиток профил Широк среден ѓон Синтетички горен дел инспириран од дизајнот 320, 355 Широко N лого Линеарно брендирање на New Balance Профилиран надворешен ѓон на петицата по моделот на 355 Ретро синтетички јазик Прилагодливи врвки.
4.690 ДЕН
4.690 ДЕН
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NEW BALANCE 327 патиките за девојчиња совршено го подготвуваат стапалото за раст. Тие се моделирани по модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Со аголна, испробана и докажана преголема силуета на предниот ѓон, асиметрично поставена буква „N“ и заоблен ѓон, New Balance 327 обезбедува префинет редизајн и максимална удобност. Банџи врвките обезбедуваат удобност за стапалата кои сè уште растат.
Спецификација:

 • Патики за девојки
 • Плиток профил
 • Широк среден ѓон
 • Синтетички горен дел инспириран од дизајнот 320, 355
 • Широко N лого
 • Линеарно брендирање на New Balance
 • Профилиран надворешен ѓон на петицата по моделот на 355
 • Ретро синтетички јазик
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GT800TP3
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GC574AGK
  3.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики KFL574HG
  3.773 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE 327
  Патики
  NEW BALANCE 327