за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
NEW BALANCE 327
Код на производ: WS327UO
NEW BALANCE

NEW BALANCE 327

Код на производ: WS327UO
Женски патики NEW BALANCE 327 за рекреативно трчање, создадени врз основа на модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Реперот за квалитет на патики за трчање се префрли од само постоење на потребите за изведба. Иако дизајните од таа ера според денешните стандарди се сметаат за едноставни, таа деценија може да се смета за момент кога патиките за трчање станаа тоа што се денес. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана силуета на предниот ѓон, асиметрично поставена буква „N“ и заоблен ѓон инспириран од патеката, 327 ви носи префинет редизајн на нашето тркачко наследство. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Мрежест горен дел / кожа од антилопа Широко N лого Дизајн инспириран од патики од 70-тите Прилагодливи врвки.
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
5.512 ДЕН
Заштеда: 1.378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женски патики NEW BALANCE 327 за рекреативно трчање, создадени врз основа на модели од 70-тите години, кога рекреативното трчање стана популарно. Реперот за квалитет на патики за трчање се префрли од само постоење на потребите за изведба. Иако дизајните од таа ера според денешните стандарди се сметаат за едноставни, таа деценија може да се смета за момент кога патиките за трчање станаа тоа што се денес. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана силуета на предниот ѓон, асиметрично поставена буква „N“ и заоблен ѓон инспириран од патеката, 327 ви носи префинет редизајн на нашето тркачко наследство.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел / кожа од антилопа
 • Широко N лого
 • Дизајн инспириран од патики од 70-тите
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327UN
  5.168 ДЕН
  Заштеда 25%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE 327
  Патики
  NEW BALANCE 327