за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Код на производ: GC574AGK
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Код на производ: GC574AGK
Сите велат дека NEW BALANCE 574 детските lifestyle патики за девојки се патиките на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби нашата најневеројатна легенда. Дизајнирана е како сигурна патика кој може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, ненаметлива разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн on-road/off-road , 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите. Моделот 574 за деца е прилагоден на стапалата кои сè уште растат. Спецификација: Lifestyle патики за девојки Плиток профил Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон ENCAP - перниче за среден ѓон Мрежест горен дел / кожа антилопа.
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Сите велат дека NEW BALANCE 574 детските lifestyle патики за девојки се патиките на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби нашата најневеројатна легенда. Дизајнирана е како сигурна патика кој може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, ненаметлива разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн on-road/off-road , 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите. Моделот 574 за деца е прилагоден на стапалата кои сè уште растат.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за девојки
 • Плиток профил
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • ENCAP - перниче за среден ѓон
 • Мрежест горен дел / кожа антилопа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GT800TP3
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GS327MG
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики KFL574HG
  3.773 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NEW BALANCE 574
  Патики
  NEW BALANCE 574