за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Код на производ: PV574HGK
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Код на производ: PV574HGK
Машката lifestyle патика NEW BALANCE 574 се вели дека е патиката на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби нашата најневеројатна легенда. Дизајнирана е како сигурна патика која може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, недооценена разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн on-road/off-road, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите. Моделот NB 574 за деца е прилагоден на стапалата кои сè уште растат. Спецификација: Lifestyle патики за момчиња Плиток профил Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон ENCAP - перниче за среден ѓон Мрежест горен дел / антилопа кожа.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1.5 33 19.5
 • 2 33.5 20
 • 2.5 34.5 20.5
 • 3 35 21
 • 13 31 18.5
 • 13.5 32 19
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката lifestyle патика NEW BALANCE 574 се вели дека е патиката на сите времиња, нели? Не навистина. 574 е можеби нашата најневеројатна легенда. Дизајнирана е како сигурна патика која може да прави многу различни работи во исто време, а не како платформа за револуционерни технологии или изложба на висококвалитетни материјали. Оваа скромна, недооценена разновидност е токму она што го катапултираше 574 во рангот на најдобрите патики. Замислен како хибриден дизајн on-road/off-road, 574 понуди уникатен спој на ново, различно, некомплицирано, цврсто, издржливо и удобно. Затоа New Balance 574 денес е синоним за исклучителен стил и го носат сите. Моделот NB 574 за деца е прилагоден на стапалата кои сè уште растат.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња
 • Плиток профил
 • Лесни перничиња од пена EVA во средниот ѓон
 • ENCAP - перниче за среден ѓон
 • Мрежест горен дел / антилопа кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)

  Слични производи

  NEW BALANCE 574
  Патики
  NEW BALANCE 574