за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
CHAMPION Kalye PS
Код на производ: CHF233G104-01
CHAMPION

CHAMPION Kalye PS

Код на производ: CHF233G104-01
Champion KALYE PS се патики за деца кои ќе овозможат безбедни чекори за најмалите членови на вашето семејство. Овие патики ќе бидат верен придружник на вашето девојче, без разлика дали оди на училиште или си игра со другарките. Горниот дел е изработен од мешавина од мрежести материјали и издржлив полиуретан кој обезбедува стабилност и удобност. Комбинацијата на врвки и велкро го одржува стапалото на вашето девојче стабилно. Логото на Champion зборува за посветеноста на брендот, а гумениот ѓон во комбинација со пената EVA обезбедува прилепување на сите површини. Спецификација: Патики за деца Горен дел: 90% полиуретан 10% мрежен материјал Гумен ѓон.
Prosečna ocena:
5
glasova
ocena
5
(Oceni)

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 34 34
 • 35 35
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion KALYE PS се патики за деца кои ќе овозможат безбедни чекори за најмалите членови на вашето семејство. Овие патики ќе бидат верен придружник на вашето девојче, без разлика дали оди на училиште или си игра со другарките. Горниот дел е изработен од мешавина од мрежести материјали и издржлив полиуретан кој обезбедува стабилност и удобност. Комбинацијата на врвки и велкро го одржува стапалото на вашето девојче стабилно. Логото на Champion зборува за посветеноста на брендот, а гумениот ѓон во комбинација со пената EVA обезбедува прилепување на сите површини.
Спецификација:

 • Патики за деца
 • Горен дел: 90% полиуретан 10% мрежен материјал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)

  Слични производи

  CHAMPION Kalye PS
  Патики
  CHAMPION Kalye PS