за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
Код на производ: DJ5955-600
NIKE

NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC

Код на производ: DJ5955-600
Добијте ги сите вештини и искористете ги во следниот натпревар во детските патики за фудбал за момчиња Nike Mercurial Vapor 15 Club IC. Создадени за игра во затворено и на отворено, тие ја имаат потребната влечна сила за да трчате низ теренот и брзо да застанете. Издржливиот дизајн треба да го издржи секој тренинг и секоја минута на денот на натпреварот. Горниот дел од синтетичка кожа има мали текстурирани детали кои обезбедуваат стисок за подобра контрола на топката при дриблинг при големи брзини. Гумениот надворешен ѓон без означување обезбедува одлична влечна сила на дрвени или винилни подови во теретана или на надворешни улични површини. Спецификација: За играње на улици, терени и внатрешни површини Плиток профил Врвки Горен дел од синтетичка кожа со текстурирани детали Гумен ѓон кој не остава траги.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Добијте ги сите вештини и искористете ги во следниот натпревар во детските патики за фудбал за момчиња Nike Mercurial Vapor 15 Club IC. Создадени за игра во затворено и на отворено, тие ја имаат потребната влечна сила за да трчате низ теренот и брзо да застанете. Издржливиот дизајн треба да го издржи секој тренинг и секоја минута на денот на натпреварот. Горниот дел од синтетичка кожа има мали текстурирани детали кои обезбедуваат стисок за подобра контрола на топката при дриблинг при големи брзини. Гумениот надворешен ѓон без означување обезбедува одлична влечна сила на дрвени или винилни подови во теретана или на надворешни улични површини.
Спецификација:

 • За играње на улици, терени и внатрешни површини
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа со текстурирани детали
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC
  Патики
  NIKE Mercurial Vapor 15 Club IC