за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
adidas TOP SALA COMPETITION
Код на производ: IE1548
adidas

adidas TOP SALA COMPETITION

Код на производ: IE1548
Код на производителот: LYQ86
adidas Top Sala Competition се патики за фудбал наменети за игра во затворен простор. Овие патики на adidas Top Sala Competition обезбедуваат сигурно држење и експлозивна моќ за неверојатно брзо движење со нозете за време на натпреварите во мал фудбал. Лоциран на надворешниот ѓон, средниот ѓон Lightstrike го амортизира секој чекор и гарантира дека сте подготвени да реагирате веднаш. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на аdidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Патики за фудбал Наменети за игра во затворен простор Lightstrike среден ѓон.
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 10- 45 1/3 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Top Sala Competition се патики за фудбал наменети за игра во затворен простор. Овие патики на adidas Top Sala Competition обезбедуваат сигурно држење и експлозивна моќ за неверојатно брзо движење со нозете за време на натпреварите во мал фудбал. Лоциран на надворешниот ѓон, средниот ѓон Lightstrike го амортизира секој чекор и гарантира дека сте подготвени да реагирате веднаш. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на аdidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Патики за фудбал
 • Наменети за игра во затворен простор
 • Lightstrike среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW4637
  4.192 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TOP SALA COMPETITION
  Патики
  adidas TOP SALA COMPETITION