за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
NEW BALANCE 411 v3
Код на производ: M411LB3
NEW BALANCE

NEW BALANCE 411 v3

Код на производ: M411LB3
NEW BALANCE 411v3 е импресивна машка lifestyle патика дизајнирана да ви овозможи да се движите со удобност и стил. Со лесна EVA амортизација во средниот ѓон, оваа машка патика за животен стил обезбедува отпорност на триење додека е лесна и удобна за сите ваши секојдневни активности. Спецификација: Машки lifestyle патики Бесшевен горен дел за поголема удобност Издржлив гумен ѓон Прилагодливи врвки.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 12 46.5 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NEW BALANCE 411v3 е импресивна машка lifestyle патика дизајнирана да ви овозможи да се движите со удобност и стил. Со лесна EVA амортизација во средниот ѓон, оваа машка патика за животен стил обезбедува отпорност на триење додека е лесна и удобна за сите ваши секојдневни активности.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Бесшевен горен дел за поголема удобност
 • Издржлив гумен ѓон
 • Прилагодливи врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NEW BALANCE 411 v3
  Патики
  NEW BALANCE 411 v3