за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
Код на производ: L47316800
SALOMON

SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W

Код на производ: L47316800
9.990 ДЕН
9.990 ДЕН
9.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38 38
  • 38.5 38.5
  • 39.5 39.5
  • 40 40
  • 40.5 40.5
  • 41.5 41.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47066800
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
SALOMON SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W
Патики
SALOMON SALOMON SUPERCROSS 4 GTX W