за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
adidas SUPER SALA 2
Код на производ: IE1551
adidas

adidas SUPER SALA 2

Код на производ: IE1551
Код на производителот: LYQ87
adidas Super Sala 2 се патики за фудбал наменети за игра во затворен простор. Создадени за вешто допир, овие аdidas патики се дизајнирани да го следат опасно темпо на мал фудбал. Нивниот издржлив гумен ѓон ви дава непречено влечење за започнување и запирање на дриблинг и брзи движења за да можете да го поминете вашиот дефанзивец. Направени се за лесно облекување и соблекување, без оглед на обликот на вашите стапала. Само врзете ги вашите патики и покажете му на светот што можете да направите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 50% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Патики за фудбал Наменети за игра во затворен простор Lightstrike среден ѓон.
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Super Sala 2 се патики за фудбал наменети за игра во затворен простор. Создадени за вешто допир, овие аdidas патики се дизајнирани да го следат опасно темпо на мал фудбал. Нивниот издржлив гумен ѓон ви дава непречено влечење за започнување и запирање на дриблинг и брзи движења за да можете да го поминете вашиот дефанзивец. Направени се за лесно облекување и соблекување, без оглед на обликот на вашите стапала. Само врзете ги вашите патики и покажете му на светот што можете да направите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 50% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Патики за фудбал
 • Наменети за игра во затворен простор
 • Lightstrike среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2445
  3.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.788 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas SUPER SALA 2
  Патики
  adidas SUPER SALA 2