за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
Код на производ: L47310900
SALOMON

SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W

Код на производ: L47310900
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38 38
  • 38.5 38.5
  • 39.5 39.5
  • 40 40
  • 40.5 40.5
  • 41.5 41.5
  • 42 42
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

SALOMON SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W
Патики
SALOMON SALOMON ALPHACROSS 5 GTX W