за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
Код на производ: DJ5963-600
NIKE

NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG

Код на производ: DJ5963-600
Теренот е ваш кога ќе ги врзете машките копачки за фудбал Nike Mercurial Vapor 15 Club MG. Цврстата внатрешна структура е изработена од тенок, но цврст материјал кој го прицврстува стапалото на ѓонот без да додаде дополнителна тежина за оптимална фиксација. Обликуваниот синтетички горен дел има текстурирана шема за подобра контрола на топката при дриблинг со голема брзина. Освежениот дизајн го подобрува вклопувањето, така што подобро го симулира стапалото. Спецификација: За играње на природни и синтетички површини Обликуван, синтетички горен дел Удобна влошка.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Теренот е ваш кога ќе ги врзете машките копачки за фудбал Nike Mercurial Vapor 15 Club MG. Цврстата внатрешна структура е изработена од тенок, но цврст материјал кој го прицврстува стапалото на ѓонот без да додаде дополнителна тежина за оптимална фиксација. Обликуваниот синтетички горен дел има текстурирана шема за подобра контрола на топката при дриблинг со голема брзина. Освежениот дизајн го подобрува вклопувањето, така што подобро го симулира стапалото.
Спецификација:

 • За играње на природни и синтетички површини
 • Обликуван, синтетички горен дел
 • Удобна влошка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG
  Копачки
  NIKE Mercurial Vapor 15 Club MG