за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE 1906R
NEW BALANCE 1906R
NEW BALANCE 1906R
NEW BALANCE 1906R
NEW BALANCE 1906R
NEW BALANCE 1906R
NEW BALANCE 1906R
NEW BALANCE 1906R
Код на производ: M1906DD
NEW BALANCE

NEW BALANCE 1906R

Код на производ: M1906DD
Иконските машки патики за трчање NEW BALANCE 1906R се враќаат во нов стил. Името го добиле по годината во која за прв пат биле дизајнирани патиките NB. Тие се надополнети со горен дел инспириран од дизајните на патики за трчање од 2000-тите. Оваа класична патика продолжува да биде лидер во светот на трчањето. Технологијата N-ergi Shock на надворешниот ѓон ги апсорбира шоковите и има вградена мрежа за стабилност која дава дополнителна поддршка на стапалото, додека средниот ѓон ACTEVA LITE и амортизацијата на петицата ABZORB SBS нудат удобност и стабилност. Со безвременскиот 1906R, добивате стилски патики за трчање со одлични перформанси. Спецификација: Машки патики за трчање ACTEVA LITE среден ѓон за потпора на стапалата ABZORB SBS - амортизација за петицата N-ergy надворешен ѓон за апсорпција на удари.
10.990 ДЕН
10.990 ДЕН
8.792 ДЕН
Заштеда: 2.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Иконските машки патики за трчање NEW BALANCE 1906R се враќаат во нов стил. Името го добиле по годината во која за прв пат биле дизајнирани патиките NB. Тие се надополнети со горен дел инспириран од дизајните на патики за трчање од 2000-тите. Оваа класична патика продолжува да биде лидер во светот на трчањето. Технологијата N-ergi Shock на надворешниот ѓон ги апсорбира шоковите и има вградена мрежа за стабилност која дава дополнителна поддршка на стапалото, додека средниот ѓон ACTEVA LITE и амортизацијата на петицата ABZORB SBS нудат удобност и стабилност. Со безвременскиот 1906R, добивате стилски патики за трчање со одлични перформанси.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • ACTEVA LITE среден ѓон за потпора на стапалата
 • ABZORB SBS - амортизација за петицата
 • N-ergy надворешен ѓон за апсорпција на удари

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NEW BALANCE 1906R
  Патики
  NEW BALANCE 1906R