за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
Код на производ: L41595300
SALOMON

SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA

Код на производ: L41595300
7.290 ДЕН
7.290 ДЕН
5.103 ДЕН
Заштеда: 2.187 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38.5 38.5
  • 39.5 39.5
  • 40 40
  • 40.5 40.5
  • 41.5 41.5
  • 42 42
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

SALOMON SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA
Патики
SALOMON SALOMON HYPULSE W BK/QUAIL/RA