за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
Код на производ: DJ5961-040
NIKE

NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG

Код на производ: DJ5961-040
Посетете го теренот со смелиот дизајн на машките патики за фудбал Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Club MG. Цврстата внатрешна структура е изработена од тенок, но цврст материјал кој го прицврстува стапалото на ѓонот без да додаде дополнителна тежина за оптимална фиксација. Извадениот синтетички горен дел има текстурирана шема за подобра контрола на топката при дриблинг со голема брзина. Технологијата Flyknit го обвиткува вашиот глужд во мека, растеглива ткаенина за безбедно чувство. Освежениот дизајн го подобрува вклопувањето, така што подобро го симулира стапалото. Спецификација: За играње на природни и синтетички површини Плиток профил Врвки Единица Zoom Air Flyknit Обликуван, синтетички горен дел.
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Посетете го теренот со смелиот дизајн на машките патики за фудбал Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Club MG. Цврстата внатрешна структура е изработена од тенок, но цврст материјал кој го прицврстува стапалото на ѓонот без да додаде дополнителна тежина за оптимална фиксација. Извадениот синтетички горен дел има текстурирана шема за подобра контрола на топката при дриблинг со голема брзина. Технологијата Flyknit го обвиткува вашиот глужд во мека, растеглива ткаенина за безбедно чувство. Освежениот дизајн го подобрува вклопувањето, така што подобро го симулира стапалото.
Спецификација:

 • За играње на природни и синтетички површини
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Zoom Air
 • Flyknit
 • Обликуван, синтетички горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG
  Копачки
  NIKE Mercurial Superfly 9 Club MG