за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
NEW BALANCE XC72
Код на производ: UXC72SD
NEW BALANCE

NEW BALANCE XC72

Код на производ: UXC72SD
Новата машка lifestyle патика NEW BALANCE XC-72 оди уште подалеку во непозната територија со безвременски дизајн инспириран од визионерскиот концепт автомобил од 1970-тите. Три впечатливи карактеристики на надворешниот ѓон со груб релјефен профил и остри рабови му даваат на овој модел агресивна, експериментална линија. XC-72 е иднината за која сонуваше минатото. Спецификација: Машки lifestyle патики Вертикално поделен надворешен ѓон со два нелизгачки профили за тврди површини Стабилизирачка пета со шаблон од рибина коска на ѓонот Горен дел од кожа од антилопа и мрежа со рециклирана содржина во логото N, врвките и поставата Гумен ѓон направен од 5% рециклиран материјал Еднослоен микрофибер јазик Квадратната форма на предниот дел на патиката е инспирирана од дизајнот на концептните автомобили од 1970-тите.
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Новата машка lifestyle патика NEW BALANCE XC-72 оди уште подалеку во непозната територија со безвременски дизајн инспириран од визионерскиот концепт автомобил од 1970-тите. Три впечатливи карактеристики на надворешниот ѓон со груб релјефен профил и остри рабови му даваат на овој модел агресивна, експериментална линија. XC-72 е иднината за која сонуваше минатото.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Вертикално поделен надворешен ѓон со два нелизгачки профили за тврди површини
 • Стабилизирачка пета со шаблон од рибина коска на ѓонот
 • Горен дел од кожа од антилопа и мрежа со рециклирана содржина во логото N, врвките и поставата
 • Гумен ѓон направен од 5% рециклиран материјал
 • Еднослоен микрофибер јазик
 • Квадратната форма на предниот дел на патиката е инспирирана од дизајнот на концептните автомобили од 1970-тите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NEW BALANCE XC72
  Патики
  NEW BALANCE XC72