за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
NIKE Defy All Day
Код на производ: DM7564-100
NIKE

NIKE Defy All Day

Код на производ: DM7564-100
Nike Defy All Day се машки патики за тренинг кои можат да се носат и надвор од спортски активности. Овие машки патики, со комбинација на супериорен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренирање на повисоко ниво. Тие носат совршена удобност и спортска елеганција. Цврстата кожа на горниот дел ги задоволува барањата на вашето вежбање. Подлога од пена, мека влошка и влошки за глуждовите обезбедуваат удобност онаму каде што е важно. Без разлика дали тренирате или пешачите, удобноста и обновувањето на енергијата се на листата на приоритети. Флексибилната конструкција на ѓонот со жлебови овозможува вашето стапало да се движи природно, а цврстата гума во ѓонот обезбедува долговечност и одлично држење на земја. Спецификација: Машки патики за тренинг Цврста кожа на горниот дел Подлога од пена Мека влошка Влошки околу зглобот на глуждот Јазиче на петицата Лого на Nike Гумен ѓон.
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Defy All Day се машки патики за тренинг кои можат да се носат и надвор од спортски активности. Овие машки патики, со комбинација на супериорен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренирање на повисоко ниво. Тие носат совршена удобност и спортска елеганција. Цврстата кожа на горниот дел ги задоволува барањата на вашето вежбање. Подлога од пена, мека влошка и влошки за глуждовите обезбедуваат удобност онаму каде што е важно. Без разлика дали тренирате или пешачите, удобноста и обновувањето на енергијата се на листата на приоритети. Флексибилната конструкција на ѓонот со жлебови овозможува вашето стапало да се движи природно, а цврстата гума во ѓонот обезбедува долговечност и одлично држење на земја. Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Цврста кожа на горниот дел
 • Подлога од пена
 • Мека влошка
 • Влошки околу зглобот на глуждот
 • Јазиче на петицата
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Defy All Day
  Патики
  NIKE Defy All Day