за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
Код на производ: GW3847
adidas

adidas GALAXY 6

Код на производ: GW3847
Код на производителот: LIU99
Женските патики за трчање adidas GALAXY 6 може да се носат секаде и сепак имаат некои иновативни технологии. Лесниот и прозрачен горен дел овозможува воздухот да тече, така што вашите стапала остануваат свежи без оглед на бројот на поминати километри. Средниот ѓон Cloudfoam обезбедува флексибилност на чекорите, додека гумениот надворешен ѓон е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева па се до глина. Променете ги вашите планови без да ги менувате патиките. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Текстилен горен дел OrthoLite® Среден ѓон Cloudfoam Текстилен ентериер Гумен ѓон.
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските патики за трчање adidas GALAXY 6 може да се носат секаде и сепак имаат некои иновативни технологии. Лесниот и прозрачен горен дел овозможува воздухот да тече, така што вашите стапала остануваат свежи без оглед на бројот на поминати километри. Средниот ѓон Cloudfoam обезбедува флексибилност на чекорите, додека гумениот надворешен ѓон е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева па се до глина. Променете ги вашите планови без да ги менувате патиките. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • OrthoLite®
 • Среден ѓон Cloudfoam
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas GALAXY 6
  Патики
  adidas GALAXY 6