за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
NIKE Giannis Immortality 3
Код на производ: DZ7533-003
NIKE

NIKE Giannis Immortality 3

Код на производ: DZ7533-003
Nike Giannis Immortality 3 се машки кошаркарски патики кои ќе ви помогнат да го дадете најдоброто од себе на теренот. Сите љубители на кошарката во NBA ќе бидат горди да ги носат овие патики. Мрежестиот горен дел е издржлив, но и лесен, што овозможува одлична вентилација. Обликот на ѓонот во петицата овозможува оптимално амортизирање, додека гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на патиките. Спецификација: Машки кошаркарски патики Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Гумен ѓон.
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Giannis Immortality 3 се машки кошаркарски патики кои ќе ви помогнат да го дадете најдоброто од себе на теренот. Сите љубители на кошарката во NBA ќе бидат горди да ги носат овие патики. Мрежестиот горен дел е издржлив, но и лесен, што овозможува одлична вентилација. Обликот на ѓонот во петицата овозможува оптимално амортизирање, додека гумениот ѓон, покрај одличното држење, обезбедува и издржливост на патиките.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV1193-901
  9.354 ДЕН
  Заштеда 40%
  15.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX4985-002
  9.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH1537-003
  6.834 ДЕН
  Заштеда 40%
  11.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Giannis Immortality 3
  Патики
  NIKE Giannis Immortality 3